Best Buddies Türkiye

Haberler / Duyurular

1.1.2017 -

Best Buddies Turkey, Edirne Gönüllüleri Liderlik Eğitimi'ni Tamamladı

 


Best Buddies Turkey, 2016 - 2017 Lise Programı uygulaması için Edirne'de Liderlik Eğitimi verdi.

 

Edirne 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Best Buddies Turkey projesinin Lise Programı’nda 3. akademik yılına başlarken, Edirne Sosyal Bilimler Lisesi de bu yıl programı uygulamaya başladı. Projeyi yürüten okulların Liderlik Eğitimi, Destek Okul kapsamında yer alan Edirne Fen Bilimleri Temel Lisesi ve Edirne Lisesi öğrencileriyle birlikte 150 kişiyi aşkın gönüllü katılımıyla Edirne Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

Katılımcıların bireysel liderlik kapsamında bilgi edinip vizyon geliştirmesini amaçlayan Liderlik Eğitimi, Best Buddies Proje Koordinatörü Sercan Duygan, Trakya Bölge Koordinatörü Recep Altınordu ve Trakya Bölgesi Proje Koordinatör Yardımcısı Tugay Kavak’ın destekleri ile başarıyla tamamlandı. Projeye 3 yıldır büyük ilgi gösteren Edirne öğrencilerinin yanı sıra, okulların proje sorumlusu öğretmenlerinin de katılım gösterdiği seminerde öğrenciler söz alarak deneysel süreçlere dahil olarak eğitimi tamamladılar.

 

Boğaziçi Üniversitesi'nde Best Buddies projesini başlatmak arzusunda olan Kerem Özal Portakal'ın da katıldığı eğitimin sonunda yapılan toplu fotoğraf çekimi oldukça renkli anlara da sahne oldu... Tüm katılımcılara, destekçilere ve gönüllülere teşekkür ediyoruz.

 

Best Buddies TurkeyTüm Haberler

© 2011 - Best Buddies